Cheryl Lynn - It's Gonna Be Right Vinyl LP
Вінілова платівка Cheryl Lynn - It's Gonna Be Right Vinyl LP
Виробництво Голандія
Рік випуску 1985
It's Gonna Be Right — альбом американської співачки Шеріл Лінн 1985 року, виданий лейблом Columbia Records. Альбом був продовженням її успішного альбому 1983 року Preppie. Альбом також був останнім альбомом Лінн для Columbia Label. Її продюсерами були Джиммі Джем і Террі Льюїс, які продюсували її хіт-сингл «Encore».
Перший сингл «Fidelity», незважаючи на те, що він схожий на попередній грандіозний хіт Шеріл Лінн, спродюсований Jam & Lewis, «Encore», досяг лише 25 місця в R&B-хіт-парадах, а його тьмяне виконання багато хто звинуватив тому, що його попередник все ще активно ротувався на концерті. час його випуску. Шеріл Лінн сама написала та продюсувала наступний сингл «Fade To Black», але він досяг лише №85 у чартах R&B. Заголовний трек у виконанні Jam & Lewis мав кілька звукових схожостей з її хітом "Got To Be Real". Незважаючи на використання популярного продюсерського дуету, альбом досяг лише 56 місця в чарті альбомів R&B. Альбом був перевиданий у вересні 2010 року як імпортований на Sony Records Japan, однак бонусний матеріал не був включений. У вересні 2015 року він був перевиданий PTG на компакт-диску, включаючи один бонус-трек, довгу версію «Fidelity».
Купити вінілову платівку It's Gonna Be Right LP ви можете у нашому магазині HardyVinyl і ми Вам її доставимо в найкоротший термін.
Зміст
A1 Fidelity 4:50
A2 Fade To Black 6:32
A3 Love's Been Here Before 3:18
A4 It's Gonna Be Right 4:02
B1 Let Me Love You 5:50
B2 Find Somebody New 4:06
B3 Loafin' 5:15
B4 Slipped Me A MIckey 4:18
B5 Tug O' War 4:57
*вся інформація нашого магазину вінілу про зміст взята на Discogs.com



